Kapcsolat

Győri telephely

Ámon Mária
Ámon MáriaGazdasági igazgató
Mobil: +36 (30) 595 68 89
Telefon: +36 (96) 513 118
Email: amonm@autoforumriegler.hu
Vadász Attila
Vadász AttilaMűszaki igazgató
Mobil: +36 (30) 595 36 52
Telefon: +36 (96) 513 113
Email: avadasz@autoforumriegler.hu
Macher István
Macher IstvánRaktár vezető
Mobil: +36 (30) 595 61 48
Telefon:+36 (96) 513 119
Email: imacher@autoforumriegler.hu
Farkas Dániel
Farkas DánielÉrtékesítési tanácsadó
Mobil: +36 (30) 595 31 93
Telefon: +36 (96) 513 085
Email: farkasd@autoforumriegler.hu
Andorka Péter
Andorka PéterÉrtékesítési tanácsadó
Mobil: +36 (30) 595 54 43
Telefon: +36 (96) 513 103
Email: andorka@autoforumriegler.hu
Babos Balázs
Babos BalázsHaszongépjármű értékesítési tanácsadó
Mobil: +36 (30) 595 19 64
Telefon: +36 (96) 513 413
Email: bbabos@autoforumriegler.hu
Lidi Attila
Lidi AttilaHaszongépjármű szalonvezető és értékesítő
Mobil: +36 (30) 595 34 02
Telefon: +36 (96) 513 415
Email: alidi@autoforumriegler.hu
Szaradics Jenő
Szaradics JenőHaszongépjármű értékesítő
Mobil: +36 (30) 595 36 29
Telefon:+36 (96) 513 416
Email: haszongepjarmu @autoforumriegler.hu
Valdinger Krisztián
Valdinger KrisztiánHasználtautó értékesítő
Mobil: +36 (30) 595 25 07
Telefon:+36 (96) 513 109
Email: wkrisz@autoforumriegler.hu
Nagy András
Nagy AndrásHasználtautó részlegvezető és értékesítő
Mobil: +36 (30) 595 23 38
Telefon: +36 (96) 513 108
Email: nagya@autoforumriegler.hu
Csete Ildikó
Csete IldikóFőkönyvelő
Mobil: +36 (30) 59 57 552
Telefon: +36 (96) 513 115
Email: csetei@autoforumriegler.hu
Erdős Adrienn
Erdős AdriennPénzügyi ügyintéző
Mobil: +36 (30) 595 71 42
Telefon:+36 (96) 513-106
Email: erdosa@autoforumriegler.hu
Giczi Andrásné
Giczi AndrásnéPénzügyi ügyintéző
Mobil: +36 (30) 595 70 35
Telefon:+36 (96) 513 115
Email: penzugy@autoforumriegler.hu
Sikos Tamás
Sikos TamásKarambolos kárügyintéző, munkafelvevő
Mobil: +36 (30) 595 39 60
Telefon:+36 (96) 513 105
Email: tsikos@autoforumriegler.hu
Szórádi Attila
Szórádi AttilaFiat, Jeep, Alfa Romeo személygépjármű munkafelvevő
Mobil: +36 (30) 595 43 41
Telefon: +36 (96) 513 112
Email: szoradi@autoforumriegler.hu
Marics Milán
Marics MilánMazda munkafelvevő és alkatrészértékesítő
Mobil: +36 (30) 650 49 63
Telefon:+36 (96) 513 101
Email: maricsm@autoforumriegler.hu
Hutvágner Lajos
Hutvágner LajosHaszongépjármű munkafelvevő
Mobil: +36 (30) 595 43 59
Telefon: +36 (96) 513 412
Email: hlajos@autoforumriegler.hu
Nagy Gábor
Nagy GáborMűszaki vizsga, eredetvizsga, garanciális ügyintéző
Mobil: +36 (30) 595 50 64
Telefon:+36 (96) 513 419
Email: gnagy@autoforumriegler.hu
Pingiczer Attila
Pingiczer AttilaHaszongépjármű alkatrész értékesítő
Mobil: +36 (30) 595 64 04
Telefon:+36 (96) 513 411
Email: apingiczer@autoforumriegler.hu
Borbély Péter
Borbély PéterSzemélyautó alkatrész értékesítő
Mobil: +36 (30) 596 01 90
Telefon:+36 (96) 513 102
Email: pborbely@autoforumriegler.hu
Horváth István
Horváth IstvánHaszongépjármű alkatrész értékesítő
Telefon:+36 (96) 513 414
Email: horvathi@autoforumriegler.hu
Vassné Németh Klaudia
Vassné Németh KlaudiaVevőszolgálati munkatárs
Mobil: +36 (30) 620 33 91
Telefon: +36 (96) 513 100
Email: nemethk@autoforumriegler.hu
Szédelyi Nikolett
Szédelyi NikolettÉrtékesítési tanácsadó
Mobil: +36 (30) 595 78 50
Telefon:+36 (96) 123 456
Email: szedelyin@autoforumriegler.hu
Kurdi Martina
Kurdi MartinaHaszonjármű vevőszolgálati munkatárs
Telefon:+36 (96) 513 410
Email: kurdim@autoforumriegler.hu
Farkas Richárd
Farkas RichárdRaktári ügyintéző
Mobil: +36 (30) 595 55 86
Telefon: +36 (96) 513-102
Email: farkasr@autoforumriegler.hu
Németh Zoltán
Németh ZoltánGépkocsi ügyintéző
Mobil: +36 (30) 595 68 09
Telefon: +36 (96) 513 113
Email: znemeth@autoforumriegler.hu
Kovács Ádám
Kovács ÁdámÉrtékesítési tanácsadó
Mobil: +36 (30) 530 34 35
Telefon: +36 (96) 513 084
Email: kovacsa@autoforumriegler.hu
Fábián Péter
Fábián PéterÜgyvezető igazgató
Mobil: +36 (30) 595 18 39
Telefon: +36 (96) 513 110
Email: pfabian@autoforumriegler.hu
Szalontai Richárd
Szalontai RichárdSzervizes munkatárs
Szabó Zsolt
Szabó ZsoltSzervizes munkatárs
Szabó Péter
Szabó PéterSzervizes munkatárs
Csöndes Vilmos
Csöndes VilmosSzervizes munkatárs
Dubi Attila
Dubi AttilaSzervizes munkatárs
Tóth Attila
Tóth AttilaSzervizes munkatárs
Gecsei Tibor
Gecsei TiborSzervizes munkatárs
Budai Tibor
Budai TiborSzervizes munkatárs
Mészáros Zsolt
Mészáros ZsoltSzervizes munkatárs
Kocsis Péter
Kocsis PéterSzervizes munkatárs
Bályi Ákos
Bályi ÁkosSzervizes munkatárs

Tatabányai telephely

Egressy András
Egressy AndrásTelephely igazgató
Mobil: +36 (30) 298 37 17
Telefon: +36 (34) 512 132
Email: egressy@autoforumriegler.hu
Csente Csaba
Csente CsabaSzemély- és Haszongépjármű értékesítő
Mobil: +36 (30) 595 78 34
Telefon: +36 (34) 512 131
Email : csentecs@autoforumriegler.hu
Gál Ferenc
Gál FerencKarambolos kárügyintéző, szervizvezető
Mobil: +36 (30) 595 82 74
Telefon: +36 (34) 512 121
Email : galf@autoforumriegler.hu
Vincze László
Vincze LászlóMunkafelvevő
Mobil: +36 (30) 595 82 19
Telefon: +36 (34) 512 134
Email : vinczel@autoforumriegler.hu
Török Zsolt
Török ZsoltRaktár vezető
Mobil: +36 (30) 595 82 32
Telefon: +36 (34) 512 135
Email : torokzs@autoforumriegler.hu
Hévizi Attila
Hévizi AttilaAlkatrész értékesítő
Mobil: +36 (30) 596 08 86
Telefon: +36 (34) 512 135
Email : hevizia@autoforumriegler.hu
Soós Krisztina
Soós KrisztinaPénzügyi munkatárs
Mobil: +36 (30) 595 79 31
Telefon: +36 (34) 512 130
Email : ksoos@autoforumriegler.hu

Facebook

Írjon Nekünk!

Győr

Pesti út 4.

Telefon: 06-96/513-100
Fax: 06-96/513-104
riegler@autoforumriegler.hu

 

Tatabánya

Alkotmány u. 2/B

Telefon: 06-34/312-015
Fax: 06-34/312-016
rieglertb@autoforumriegler.hu

 

 

Nyitva tartás

Szalon:        Szerviz:
H-P.: 8 - 17   H-P.: 8 - 16:30
Szo.: 9 - 12   Szo.: Zárva
V.: Zárva   V.: Zárva

 

 

 

 

Facebook

© 1995- 2017 | Autófórum Riegler

carnet-csoporthasznaltautok.hu

Készítette: Kovács Gergely